Termy Ner Poddębice - Pelikan Łowicz 0-0

W pierwszym meczu ligowym tego roku, walcząca o utrzymanie w III lidze drużyna Term Neru Poddębice zremisowała bezbramkowo z Peliknam Łowicz. Spotkanie to nie było porywającym widowiskiem jednakże kibice Neru mogą być ostatecznie zadowoleni z punktu wywalczonego przez ich piłkarzy. Od początku meczu przewagę osiągneła drużna gości, która kontrolowała przebieg gry. Piłkarze Neru ograniczyli się do przeszkadzania. Pelikan mógł, a nawet powinien prowadzić do przerwy 0-1, ale rzutu karnego na bramkę nie zamienił Michał Adamczyk. W drugiej połowie działo się znacznie więcej. Najpierw dwa groźne strzały obronił Michał Chachuła. W odpowiedzi w dogodnej sytuacji do strzelenia bramki znalazł się Adam Konieczny, ale fatalnie przestrzelił. Następnie Olaf Okoński urwał się obrońcą gości lecz jego strzał nie sprawił problemów bramkarzowi Pelikana. W kolejnych minutach znów ataki gości. W końcówce meczu szansę na zwycięską bramkę miał Ner, lecz strzał Alexa minął bramkę. Punkt zdobyty z wyżej notowanym i doświadczonym rywalem na pewno cieszy.

Relacja: Cezary Kornacki