LKS NER - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Włókniarz Moszczenica - Boruta Zgierz 1:3
  • Warta Działoszyn - Polonia Piotrków Tryb 2:0
  • Mechanik Radomsko - Zawisza Rzgów 1:2
  • Zawisza Pajęczno - Ner Poddębice 2:3
  • GKS II Bełchatów - Astoria Szczerców 4:1
  • Orzeł Nieborów - Zjednoczeni Stryków 0:4
  • Pilica Przedbórz - Piast Błaszki 3:0
  • Widok Skierniewice - LKS Rosanów 0:2
  • Włókniarz Zelów - KS Paradyż 1:0
  •        

Zegar

Logowanie

Najbliższe spotkanie

Orzeł NieborówNer Poddębice
Orzeł Nieborów   Ner Poddębice
2014-11-02, 11:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Boruta Zgierz - KS Paradyż
LKS Rosanów - Włókniarz Zelów
Piast Błaszki - Widok Skierniewice
Zjednoczeni Stryków - Pilica Przedbórz
Astoria Szczerców - Orzeł Nieborów
Ner Poddębice - GKS II Bełchatów
Zawisza Rzgów - Zawisza Pajęczno
Polonia Piotrków Tryb - Mechanik Radomsko
Włókniarz Moszczenica - Warta Działoszyn

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 2 gości

dzisiaj: 260, wczoraj: 705
ogółem: 1 092 859

statystyki szczegółowe

Sport.pl

Mecz 2014-11-02, 11:00


herb Orzeł Nieborów herb Ner Poddębice
Orzeł Nieborów   Ner Poddębice

Aktualności

IV RUNDA PUCHARU POLSKI

  • autor: Macwie, 2014-10-29 07:14

ZAWISZA II RZGÓW - NER PODDĘBICE karne: 4:5 p.d. 1:1 (1:0, 1:1)

Bramki:1-0.Czernik.Michał(15'-rzut.wolny z 25.m),1-1.Jarczewski.Dariusz(52').

rzuty.karne:Owczarek,Rachubiński,Okoński,Kowalczyk,Ziober

ZAWISZA:Zieliński-Lukanowić,Gałkiewicz,Czernik,Goss(107'-Skupień)-Jóźwiak(91'-Wróblewski),Drożdż,  Jędrzejewski,Mielczarek(73'-Stępniewski)-Strzałkowski,Różalski(63'-Pokorski).

NER:Marciniak-Owczarek,Kowalczyk,Stajewski(81'-Makowski)-Ziober,Woźniak,Rachubiński,Świątkiewicz(51'-Pabjańczyk),Jarczewski(85'-Spychalski)-Szmytka(46'-Jurkowski),Okoński.

rezerwowi:Pietrzak,Nowak.

Wyniki IV rundy:
Zawisza II Rzgów – Ner Poddębice karne: 4:5 p.d. 1:1 (1:0, 1:1)
Boruta Zgierz – Sokół Aleksandrów p.d. 2:0 (0:0)

Skład fazy wojewódzkiej Pucharu Polski:
Okręg piotrkowski: Lechia Tomaszów, Omega Kleszczów
Okręg sieradzki: WKS Wieluń, LZS Brąszewice
Okręg skierniewicki: Pelikan Łowicz, Orzeł Nieborów
Okręg łódzki: Ner Poddębice, Boruta Zgierz


Ważne punkty z Pajęczna

  • autor: Macwie, 2014-10-24 12:23

ZAWISZA PAJĘCZNO - NER PODDĘBICE 2-3 (0-2)

Bramki:0-1.Okoński.Olaf(12'-głową),0-2.Rachubiński.Mariusz(31'),1-2.Juszczyk.Jakub(47'-głową),1-3. Kowalczyk.Maciej(56'-głową),2-3.Kowalczyk.Kamil(72').

ZAWISZA:Smolarz-Brożyna,Okrzesik,Pałyska,Kołuda(50'Wilkoszewski)-Leszczyk,Juszczyk(60'-Piekielny) Piotrowski,Konecki(58'-Wojciechowski)-Piłatowski,Kowalczyk.K.

trener:Popiel.Tomasz

NER:Sokołowicz-Dopierała(80'-Stajewski),Kowalczyk.M,Ziober-Jurkowski,Wożniak,Czekalski,Rachubinski, Jarczewski(82'-Szmytka)-Okoński, Świątkiewicz.

rezerwowi:Marciniak-Pabjańczyk,Pietrzak,Makowski.

Trener:Obarek.Witold

Napomnienia(żółta.kartka):Leszczyk.Paweł(4'),Kołuda.Mateusz(19'),Wojciechowski.Łukasz(67')>>>Czekalski.Robert(65').

Sędzia.głowny:Pskit.Paweł>>>asystenci:Hankiewicz.Marcin,Jankowski.Jakub.


Zwycięstwo Polek w Bycznie

  • autor: Macwie, 2014-10-22 20:12

POLSKA U19 - SZWAJCARIA U19  1-0 (1-0)

Bramka: Matysik.Sylwia(8').

POLSKA:Kałużna.Karina(46'-Brzezina.Aleksandra)-Szafrańska.Kamila,Konat.Katarzyna, Grzywińska.Gabriela,Michalska.Katarzyna-Lizoń.Aleksandra(46'-Wiankowska.Martyna),Matysik.Sylwia, Grabowska.Dominika(65'-Wasil.Urszula),Zapała.Anna(89'-Cieśla.Ewa),Matla.Patrycja(73'-Olejniczak.Klaudia)-Okoniewska.Kornelia(65'-Kowalska.Michalina). .

rezerwowa:Dereń.Dominika.

Trener:Kasprowicz.Marcin>>asystent:Ciupiński.Adam.

SZWAJCARIA:Chassot.Tania(46'-Honegger.Natascha)-Burla.Janine(71'-Schneider.Jana), Calligaris.Viola,Fasel.Carola,Glaser.Julia-Imhof.Celine(61'-Ackermann.Ramona),Mayland.Charlotte(61'-Villiger.Seraina),Ramseier.Lesley,Stierli.Michelle(71'-Karrer.Deborah)-Sylvestre.Chloe,Widmer.Marilena.

Trener:Frei.Marcus>>asystentka:Haeuptle.Nora

Sędzia.główny:Katarzyna.Lisiecka-Sęk>>>asystentki:Kinga.Kwiatkowska,Katarzyna.Wasiak,Michalina. Diakow.


Hat-trick Świętego

  • autor: Macwie, 2014-10-18 11:58

NER PODDĘBICE - MECHANIK  RADOMSKO  4-1 (4-0).

Bramki:1-0.Woźniak.Krzysztof(17'),2-0.Świątkiewicz.Igor(33'),3-0.Świątkiewicz.Igor(36'),4-0. Świątkiewicz.Igor(38'),4-1.Tazbir.Jakub(73')

NER:Sokołowicz-Dopierała,Kowalczyk,Owczarek(55'-Okoński)-Jurkowski(59'-Szmytka),Woźniak,Czekalski, Rachubiński,Jarczewski(81'-Pietrzak)-Ziober,Świątkiewicz(85'-Stajewski).

rezerwowi:Marciniak-Makowski,Pabjańczyk,Sobańda,Spychalski.

MECHANIK:Dula-Królik,Tazbir.M(30'-Królik),Frączak(46'-Kozłowski)-Perliński,Tazbir.J,Antczak,Brych, Michalski-Walioszczyk,Kornacki.

Napomnienia(żółta.kartka):Owczarek.Jakub(41'),Jarczewski.Dariusz(59'),Świątkiewicz.Igor(83')>>>Kornacki.Przemysław(21'),Królik.Tomasz(59').

Sędzia.główny:Sęczek.Marcin>>>asystenci:Gajda.Krzysztof,Libera.Jarosław (KS Skierniewice).


Archiwum aktualności


Najnowsza galeria

IV Runda Okregowego P.P Zawisza Rzgów-Ner Poddębice
Ładowanie...

Ostatnie spotkanie

Zawisza RzgówNer Poddębice
Zawisza Rzgów 1:1 Ner Poddębice
2014-10-29, 13:30:00
Boisko w Rzgowie,ul.Tuszyńska 56
     
spotkanie pucharowe
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Włókniarz Moszczenica 1:3 Boruta Zgierz
Warta Działoszyn 2:0 Polonia Piotrków Tryb
Mechanik Radomsko 1:2 Zawisza Rzgów
Zawisza Pajęczno 2:3 Ner Poddębice
GKS II Bełchatów 4:1 Astoria Szczerców
Orzeł Nieborów 0:4 Zjednoczeni Stryków
Pilica Przedbórz 3:0 Piast Błaszki
Widok Skierniewice 0:2 LKS Rosanów
Włókniarz Zelów 1:0 KS Paradyż

Statystyki drużyny