Warta Sieradz - Termy Ner Poddębice 2-0 (2-0)

Wyjazd do Sieradza na mecz XXI kolejki nie okazał się szczęśliwy dla drużyny Term Neru Poddębice. Termalni bowiem przegrali z Warta 2-0 po golach Marcina Kobierskiego i Rafała Serwacińskiego. Początek meczu zapowiadał się na bardzo wyrównany mecz. W 10 min meczu dobrą interwencją po strzale Rafała Serwacińskiego popisał się Michał Chachuła. Minutę później na bramkę strzela Konieczny ale z problemami broni bramkarz gospodarzy. I to była jedyna groźna akcja piłkarzy z Poddębic w pierwszej połowie. W 25 min sędzia główny spotkania po konsultacji ze swoim asystentem wskazuje na 11 metr. Rzut karny na bramkę zamienia Kobierski. W 41 minucie gospodarze strzelają drugą bramkę. Łatwo ograny zostaje Filip Skupiński, piłka zostaje podana pod nogi Rafała Serwacińskiego. Gospodarze pewnie prowadzą 2-0 do przerwy. Po zmianie stron i roszadach w składzie Neru obraz gry się nie zmienia. Jedyne realne zagrożenie pod bramką Warty to strzał głową Patryka Gniadzika. Jednak to trochę za mało. Gospodarze meczu drużyna Warty Sieradz mogła strzelić jeszcze kolejne bramki, lecz na przeszkodzie stawał Michał Chachuła, bądź też zawodnicy KS-u pudłowali w dogodnych sytuacjach.

Relacja z meczu: Cezary Kornacki