Turniej rocznik 2006 i młodsi 14.02.2006

Zarząd LKS Ner Termy Poddębice zaprasza kluby sportowe i uczniowskie kluby sportowe na Halowy Turniej dla dzieci rocznik 2006 i młodsi .

Turniej odbędzie się w Hali Sportowej Gimnazjum w Poddębicach przy ul. Polnej 36 .

TERMIN : 14 luty 2016 w godzinach 09:30 – 16:00

• 08:30 – 09:30 – przyjmowanie zgłoszonych uczestników.
  • 09:30 – 13:00 - mecze eliminacyjne w grupach
  • 12:30 – 13:30 - przerwa na posiłek / obiad /
  • 14:00 – 16:00 - mecze półfinałowe i finałowe
  • 16:30 - zakonczenie turnieju , wręczenie nagród

SPOSÓB ROZGRYWEK:

• Turniej zostanie rozegrany w 2 grupach/ po 4 zespoły / każdy z każdym, następnie zwycięzcy grup i zespoły, które zajęły 2 miejsce w grupie uczestniczą w meczach półfinałowych i finałowych o miejsca 1 i 3. Zespoły, które zajęły 3 miejsce w grupie A i B uczestniczą w meczu finałowym o miejsca 5-6. Zespoły, które zajęły 4 miejsce w grupie A i B uczestniczą w meczu finałowym o miejsca 7-8. Zespoły,.

• Kompletną listę zgłoszonych zawodników (maksymalnie 12 osób) należy złożyć w dniu turnieju przed jego rozpoczęciem. W każdym z turnieju mogą uczestniczyć dziewczynki o rok starsze od głównego rocznika turnieju,

• Drużyny należy zgłaszać telefonicznie pod nr telefonu: 605-545-856, e-mail: jarig5@wp.pl - TERMIN ZGŁOSZEŃ 12.02.2016

• Obowiązują przepisy PZPN. Dodatkowe przepisy gry zostaną podane w dniu turnieju.

• z sędzią może dyskutować tylko kapitan drużyny, który musi być zaznaczony w podanym składzie na liście zgłoszeniowej oraz posiadać opaskę na ramieniu.

• Drużyny grają po 4/5 zawodników + bramkarz, obowiązują zmiany hokejowe, czas jednego meczu 15 minut. Pole gry – 40 m x 18 m. Bramki o wym. 3 x 2 m. Piłka halowa rozmiaru 4.

• W przypadku równej ilości punktów o zajętym miejscu decyduje bezpośredni pojedynek drużyn zainteresowanych, następnie różnica bramek. W następnej kolejności ilość bramek strzelonych.

• UWAGA !!! Za przeklinanie na boisku i poza nim, za nie sportowe zachowanie zawodnika, cała drużyna będzie ukarana 2 minutami gry w osłabieniu, zawodnik może być również wykluczony z dalszych rozgrywek.

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA:

- Zespoły, które zajęły miejsca od I – VIII otrzymają puchary oraz dyplomy dla drużyny,

- Najlepszy Zawodnik, Strzelec i Bramkarz turnieju otrzymają pamiątkowe statuetki wraz z imiennym dyplomem oraz upominki rzeczowe,

- Zawodnicy zespołów za zajęcie miejsc I – III otrzymają pamiątkowe medale ,

- Najlepsi Zawodnicy poszczególnych drużyn otrzymają statuetki

INNE:

- koszt udziału jednego zespołu wynosi – 250,00 zł, płatne przelewem / Konto bankowe: 16 9263 0000 0000 0127 2000 0003 BS Poddębice – właściciel rachunku LKS Ner Poddębice

- kluby ubezpieczają zawodników na koszt własny,

- zawodnicy musza posiadać ważne badania lekarskie

- organizator nie ponosi odpowiedzialności za zaginione i zniszczone mienie uczestników,

- gwarantujemy wodę mineralną i opiekę medyczną,

- podczas turniejów czynny będzie sklepik z artykułami spożywczymi, ciepłą kawą i herbatą,

Organizator ma prawo zrezygnować z organizacji turnieju jeżeli nie zgłosi się min 5 zespołów chętnych do uczestniczenia w projekcie !!!