Ner zwycięża w Pucharze Polski.

Ner zwyciężył z Rosanowem w Pucharze Polski. Mecz odbył się na obiekcie sportowym w Byczynie jednak w roli gospodarza występował LKS Rosanów. Od pierwszych minut Ner zdecydowanie przeważał na murawie i w 12 min po strzale Dariusza Jarczewskiego piłka przekroczyła linie bramkową po raz pierwszy. Ponownie w 21 min Dariusz Jarczewski strzałem z dystansu pięknie przelobował bramkarza Rosanowa. Po przerwie piłkarze Rosanowa odrabiają straty i w 59 min strzałem za lini pola karnego popisał sie Piotr Baryła. W 68 min po faulu bramkarza Rosanowa na Olafie Okońskim rzut karny zamienił na bramkę Adam Grzybowski.Od 70 min Ner w wyniku kontuzji Sebastiana Motyki kończy mecz w 10-tke z powodu wykorzystanego limitu zmian.

LKS Rosanów - Termy Ner Poddębice 1-3 (0-2)

Bramki: Dariusz Jarczewski 12' (0-1), 21' (0-2), Piotr Baryła 59' (1-2), Adam Grzybowski rzut karny 68' (1-3).