Termy Ner Poddębice - Omega Kleszczów 2-1(1-0).

W meczu XI kolejki drużyna Term Neru Poddębice podejmowała przed własną publicznością zespół Omegi Kleszczów. Faworytem tego spotkania byli zajmujący drugie miejsce w tabeli goście. Przypomnijmy, że w okresie przygotowawczym zespół z Kleszczowa wygrał z Nerem 0-5. Mecz niespodziewanie rozpoczął się od przewagi gospodarzy. Drużyna trenera Obarka stwarzała sobie dogodne sytuacje. W 15 min wynik spotkania otworzył Łukasz Dynel po asyście Michała Bogdana. Termy dalej atakowały, dobrze swoje obowiązki wykonywał w bramce Wiśniewski. Druga połowa to dążenie do wyrównania przez Omegę. W 52 minucie goście wykorzystują grę w przewadze bowiem poza boiskiem znajdował się Gniadzik i pokonują Gąsińskiego. Od tego momentu Ner znów osiągnął przewagę. W okolicach 70 minuty na boisku pojawia się Różycki i Olszewski. W 86 minucie ku uciesze kibiców swoją drugą bramkę, a 10 w sezonie strzela Łukasz Dynel, który wykorzystał dośrodkowanie Adriana Filipiaka. Drużyna wygrywa 2-1, po bardzo dobrej pierwszej i dobrej drugiej połowie. Widoczny na boisku był nowy pomysł trenera Obarka, a także zaangażowanie i walka zawodników. Miejmy nadzieje, że ta huśtawka formy to już przeszłość. - relacja Czarek Kornacki.