XXXI Rajd Pieszy Szlakiem Marii Konopnickiej Bronów – Poddębice.

W dniu 27 września 2016 roku LKS Termy Ner Poddębice oraz Gmina Poddębice byliśmy organizatorami XXXI Rajdu Pieszego Szlakiem Marii Konopnickiej Bronów – Poddębice Zakończenie rajdu odbyło się w parku miejskim w Poddębicach. Na trasie liczącej ponad 12 kilometrów starowało 13 drużyn, a łącznie 220 uczniów wraz z opiekunami.

Na mecie drużyny zostały uhonorowane pamiątkowymi pucharami , dyplomami oraz ciepłym posiłkiem. Klasyfikacja Rajdu przedstawia się następująco:

I . W kategorii szkół podstawowych - klasy I-III:

1. „ Szalona 12” – 181 pkt., Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Lotników Polskich w Poddębicach, opiekun – Pani Dorota Ochocka.

- klasy IV-VI :

1. „Jagodziaki” – 199 pkt. , Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Lotników Polskich w Poddębicach, opiekun – Pani Iwona Łuczak.
  2. „ Dropsy ”– 197 pkt. – Szk.P.Nr 1 P-ce, opiekun – Pan Tomasz Wójcik,
  3. „Megamocni” – 192 pkt. Szk. P. Nr 1 P-ce, opiekun – Pani Renata Olczyk
  4. „Wędrowcy” - 187 pkt., Szk.P.Nr 1 P-ce, opiekun – Pani Magdalena Kowalczyk,
  5. „Krasnoludki Konopnickiej” – 182 pkt. , Szk. P. Nr 1 P-ce, opiekun – Pani Jolanta Tusińska i Pani Anna Korczak,
  6. „Koszałki Niewypałki” – 165 pkt., Szk. P.Nr 1 P-ce, opiekun – Pani Agnieszka Dąbrowska i Pan Mariusz Marciniak,
  7. „Pędzące Ślimaki” – 155 pkt. , Szk. Podst. w Niemysłowie, opiekun – Jarosław Wypyszyński.

II. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych:

1. „Ekon”- 195 pkt., ZSZK. Ponadgim.- opiekun Pani Monika Tybura,
  2. „Dzikie ZOO z LO” – 189 pkt., LO P-ce, opiekun Pani Renata Małecka,
  3. „Szalone Rumaki” – 184 pkt., LO P-ce, opiekun- Pani Beata Matusiak,
  4. „Błysk” – 181 pkt. ZSzk. Ponad. P-ce, opiekun- Pani Alicja Michalak,
  5. „Łania”– 150 pkt. Zszk. Ponad. P-ce, opiekun Pani Elżbieta Pakos.

Za pomoc w organizacji Rajdu bardzo serdecznie dziękujemy:

Panu Sebastianowi Bamberskiemu – Dyrektorowi Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Lotników Polskich w Poddębicach, Pani Magdalenie Binder – Dyrektor Poddębickiego Domu Kultury w Poddębicach, Pani Sylwii Kaźmierczak z Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach, Panu Andrzejowi Tomczykowi z Komendy Powiatowej PSP w Poddębicach, Panu Bogumiłowi Jóźwiakowi ze Sworawy, nauczycielom ze szkoły Podstawowej Nr 1 im . Lotników Polskich w Poddębicach: Małgorzata Sabańda, Wioletta Rykowska, Dariusz Piaseczny, Tomasz Siwiński, Andrzejowi Ochlankowi z OSP Niemysłów.

- ze Szkoły Podstawowej w Bałdrzychowie Pani Marzenie Kalas –Grzybowskiej,

- Paniom ze Stowarzyszenia Rozwoju wsi Chropy „ Stokrotka”,

- druhom z OSP Bałdrzychów i OSP Chropy oraz opiekunom i rodzicom biorącym udział w rajdzie.

Zarząd LKS Termy Ner Poddębice.