KS Paradyż - Termy Ner Poddębice 2-1 (1-0)

W meczu X kolejki Termy Ner Poddębice poległy w Paradyżu z tamtejszym KS-em 2-1. Był to kolejny bardzo słaby występ piłkarzy z Poddębic. Początek spotkania to wzajemne badanie się. Pierwsza groźna sytuacja miała miejsce w 28 minucie spotkania i był to gol dla gospodarzy, a strzelcem bramki był pozostawiony samotnie na 5 metrze Kos. I to byłoby na tyle w pierwszej połowie, emocje jak na rybach. W drugiej połowie trener Obarek dokonuje zmian, które i tak nic nie wnoszą do naszej gry. W 90 minucie pada bramka na 2-0 po pięknym strzale Koćmina. W doliczonym czasie gry trafienie honorowe zalicza Gniadzik. Kolejny słaby mecz. W drużynie niestety nie widać chęci i zaangażowania. Z naszych "drwali" zostały trociny. - Czarek Kornacki   >>>>>GALERIA Z MECZU<<<<<<